Bizi Arayın : 0 542 743 19 60

Sıkça Sorulan Sorular

Sahinwebtasarim hakkında genel bilgiler

 • Scriptleri istediğimiz kadar domainde kullanabilir miyiz?

  Scriptlerimiz domaine lisanslı olup, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte verilen adrese lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

 • Script satın aldığımda, aylık, senelik ödemem gereken bir tutar var mı?

  Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir kere ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Aylık yıllık herhangi bir ödeme bulunmamaktadır.

 • Scriptleri istediğim sunucuda barındırabilir miyim ?

  Scriptlerimizi dilerseniz bizden hosting hizmeti alarak, dilerseniz farklı bir hosting hesabında barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Olmayan hostingler için de firmaya talep oluşturursanız aynı gün içinde kuracaklardır.

 • Scriptlerin altında ve panelde bulunan ( copyright ) yazısını silebilir miyiz?

  Scriptlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi, sipariş verirken 9 TL ek ücret ödeyerek silebilir, istediğiniz gibi kendi linklerinizi koyabilirsiniz.

 • Scripti satın aldıktan sonra teknik destek veriyor musunuz ?

  Scriptlerimizi satın alan her müşterimize 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı info@sahinwebtasarim.com adresine gönderebilirsiniz. Kayıtlı email adresinden atılmayan mailler dikkate alınmayacaktır. İş yoğunluğu ve attığınız mailin içeriğine göre sahinwebtasarim.com 72 saat içinde destek maillerine cevap verecektir.

 • Scripti satın aldım ne yapmam gerekiyor ?

  Hosting hizmetini bizden aldıysanız, domain name server ( ns ) bilgilerinizi ns17.hozzt.com ve ns18.hozzt.com olarak güncelleyiniz.

  Hosting alanınız var ise, ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra, kredi kartı ile online olarak ödeme yapmadıysanız, eft havale ile ödeme yaptıysanız sitemizde bulunan Ödeme Bildirimi sayfasını doldurunuz. Ardından info@sahinwebtasarim.com adresine, sitemize kayıtlı email adresinden ftp ve cpanel bilgil erinizi gönderiniz. Mesai saatlerinde içinde aynı gün kurulumunuz tamamlanacaktır. ( 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi güne sarkabilir ) Dilerseniz, dosyaları size de gönderebiliriz kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz.

 • Scriptlere özel modül ya da tasarım yapıyor musunuz ?

  Scriptimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığı yapıyoruz. Sıfırdan size özel bir tema ya da modül için lütfen  info@sahinwebtasarim.com adresine mail atınız.

 • Verdiğim script siparişi ne zaman teslim edilir?

  Sahinwebtasarim olarak mesai saatlerimiz içerisinde verdiğiniz scriptler aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir.

  Mesai Saatlerimiz

  Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma  :  09:30-18:30

  Cumartesi : 10:00-13:00

 • Sanal pos, iyzico, payu gibi entegrasyonlar var mı?

  Sahinwebtasarim eticaret paketleri ve satış scriptlerinde, bir çok bankanın sanal pos altyapıları, iyzico ve payu ödeme sistemi entegre şekilde çalışmaktadır.Entegre edilmemiş, ya da yeni çıkan sanalpos altyapıları da Türk banka ve ödeme yöntemleri olmak kaydıyla ücretsiz olarak entegre edilecektir.

Çözüm Ortakları / Entegrasyonlarımız

E-Bültene Kayıt Ol

Yeni çıkan script ve kampanyalardan anında haberdar ol.